«АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ СТЕПНОГОРСК ҚАЛАСЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ ШАНТӨБЕ КЕНТІНІҢ В.КОМАРОВ АТЫНДАҒЫ ЖАЛПЫ ОРТА БІЛІМ БЕРЕТІН МЕКТЕБІ»КОММУНАЛДЫҚ  МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ

Біз facebookБіз соц. желілерде

Смотреть все>>>

"Experiment at home" іс - шарасының қорытындысы-мұғалім Саратовцева Лариса Германовна

[09: 58, 14.11.2020] Саратовцева Л.г.: 14.11.2020 ж 8"А" сыныбында "ғылым + ағылшын = қос пайда" пәндік күзгі сессиясын өткізу аясында өткен ағылшын тіліндегі физика бойынша "үйдегі эксперимент" іс-шарасының қорытындысы шығарылды.В. Комаров атындағы Шаңтөбе к.".
Оқушы жылу процестерін қызықты түрде көрсетті, үйде эксперимент жүргізді және оларды ағылшын тілінде сипаттады.
Аталған іс-шараның мақсаты: ағылшын тілін меңгерудің білім деңгейін арттыру және пәнге оқу мотивациясын дамыту.
Физика пәнінің мұғалімі Саратовцева Л. г.
[09: 58, 14.11.2020] Саратовцева Л.Г.: 14 қарашада күзгі пәндік мектептер мен "Science + English = Double Benefit" пәндік сессияларының жоспарына сәйкес 8 "А" сыныбында физика бойынша ағылшын тілінде"үйде тәжірибе жасау" іс-шарасының қорытындысы шығарылды.
БАМ " в. Комаров атындағы Шаңтөбе жалпы орта білім беру мектебі. Оқушылар қызығушылықпен жылу процестерін көрсетті, үйде эксперимент жүргізді және оларды ағылшын тілінде сипаттады. Аталған іс-шараның мақсаты ағылшын тілін меңгерудің білім деңгейін арттыру және пәнге академиялық уәждемені дамыту болып табылады.
Физика пәнінің мұғалімі Саратовцева Л. г.
[09:58, 14.11.2020] Саратовцева Л. Г.: On November,14 Аccording to the plan of autumn subject schools and subject sessions "Science + English = Double Benefit",  the results of the event "Experiment at home" in physics in English were summed up  in the 8th"A" grade.
The MSI " Shantobe Secondary School named after V. Komarov. The pupils  showed the heat processes in an interesting way, conducted an experiment at home and described them in English. The purpose of this event is to increase the educational level of English language proficiency and develop academic motivation for the subject.
Physics teacher Saratovtseva L. G.

/public/files/2020/11/14/141120_102919_teplovye-processy.mp4

Жаңартылған күні: 14.11.2020 10:31